Jak szybko i konkretnie zwiększyć swój DOCHÓD?
24.02.2018

Jak szybko i konkretnie zwiększyć swój DOCHÓD?

Doradcy, przedsiębiorcy, handlowcy, ambitni i aktywni bardzo często zadają sobie pytanie „jak szybko i konkretnie zwiększyć swój DOCHÓD?". Jeśli w Twojej głowie również pojawiają się podobne myśli, to poniższy tekst jest zdecydowanie DLA CIEBIE.

Być może teraz:


- męczysz się na etacie
- chcesz ZARABIAĆ więcej, jednak z obecnym produktem lub usługą jest to strasznie trudne,
- Twoje biznesowe kontakty nie przekładają się na sprzedaż i zyski, więc praktycznie są
zmarnowane
- ucieka Ci kolejny tydzień, miesiąc, a może nawet rok w którym nie zarabiasz pieniędzy takich
jak potrzebujesz.

Przyczyna takiego stanu rzeczy może okazać się zadziwiająco prosta. Pracując „dla kogoś" musisz sprzedawać „co Ci każą". Często to usługi czy produkty wątpliwej jakości, na co zupełnie nie masz wpływu. Marka nie jest wystarczająco rozpoznawalna, aby budzić powszechne zaufanie. Usługi „rozwiązują problemy", które nie istnieją lub nie mają większego znaczenia. Natomiast produkty są z branży o której klienci nie chcą słuchać np. ubezpieczenia na życie. Itd. itd. itd.

Teraz wyobraź sobie, że jest bardzo prosty i skuteczny sposób, aby zlikwidować całą powyższą wyliczankę. Co najważniejsze, to konkretny i stabilny biznes, który szybko zwiększy Twoje dochody. Jak to możliwe?

NG Connect, czyli współpraca sub-dealerska z Play w sektorze B2B, dzięki czemu dosłownie natychmiast:

- możesz korzystać z silnej, stabilnej, rozpoznawalnej Marki
- lubiani CELEBRYCI mogą pomóc Ci zwiększyć zasobność Twojego portfela
- ZARABIASZ, ponieważ otrzymujesz od nas bazę klientów, do tego call centre pozyskujące kontakty. To wszystko bez konieczności inwestowania!

Gdy rozpoczniesz współpracę z nami, wtedy przestaniesz męczyć się na etacie. Będzie Cię na to stać, aby pracować w nienormowanym trybie, o którym osobiście decydujesz. Zamiast pracy „dla kogoś" rozwiniesz swój biznes bez inwestowania. Co więcej, skorzystasz z blasku silnej marki oraz mocy drogiego marketingu bez wydawania ani złotówki. Zaczniesz zarabiać GODNE PIENIĄDZE, które umożliwią Ci realizację osobistych celów. Twoje kontakty biznesowe zaczną przekładać się na REALNE ZYSKI, dzięki temu poznawanie nowych ludzi będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejsze i zawsze korzystne.

To nie wszystko! Jeśli chcesz i potrzebujesz otrzymasz od nas pełne wsparcie NA START. Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Pomoc w szybkim podpisaniu pierwszych umów. Nowoczesne narzędzia marketingowe, które wspierają skuteczną sprzedaż oraz efektywne nawiązywanie relacji biznesowych. Wysokie stawki prowizyjne, które wyraźnie wyróżniają się na rynku oraz unikatową, bezcenną atmosferę pracy i współpracy.

Razem możemy więcej, szybciej i skuteczniej.

Właśnie TERAZ poszukujemy
Autoryzowanych Doradców Biznesowych

Jeśli chcesz, w każdej chwili możesz do nas zadzwonić pod numer +48 22 886 06 00
przedstawimy Ci szczegóły oraz odpowiemy na Twoje pytania.