Czy wiesz, że lubiani CELEBRYCI mogą pomóc Ci ZARABIAĆ pieniądze?
01.03.2018

Czy wiesz, że lubiani CELEBRYCI mogą pomóc Ci ZARABIAĆ pieniądze?

Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Oliwier Janiak, Barbara Kurdej Szatan,
Margaret czy Michał Żebrowski...
Oczywiście każdy z nas rozpoznaje większość z nich. Są ulubieńcami tłumów, a ich twarze budzą pozytywne skojarzenia. To właśnie ONI. Znani i lubiani CELEBRYCI mogą pomóc Ci ZARABIAĆ PIENIĄDZE. Jak to możliwe?

Reklamują i promują silną markę. Swoim wizerunkiem wzmacniają wiarygodność przekazów i budują społeczne zaufanie. Co najważniejsze, znane i lubiane osobowości sprawiają, że marka cieszy się powszechną sympatią. To wszystko jest niezwykle cenne w biznesie, jako baza i fundament skutecznej sprzedaży. Być może pomyślisz teraz „i co z tego?". Jak zatrudnieni i opłacani przez ogromną korporację celebryci mogą pomóc zarabiać pieniądze?

W każdej chwili możesz rozpocząć budowanie swojego własnego biznesu korzystając z siły znanych nazwisk i osobowości. Wystarczy, że zostaniesz Autoryzowanym Doradcą Biznesowym PLAY we współpracy z NgConnect. Dzięki naszemu połączeniu oraz długoletniej współpracy, Ty możesz dosłownie natychmiast czerpać z siły znanej i cenionej marki.

Więcej informacji o korzyściach oraz możliwościach dla Ciebie znajdziesz w naszym artykule
Jak szybko i konkretnie zwiększyć swój DOCHÓD?

Korzystaj z zasady AUTORYTETU w swoim biznesie i ZWIĘKSZAJ ZYSKI

Robert Cialdini, uznany na świecie profesor psychologii z arizońskiego Uniwersytetu Stanowego, w swojej książce „Wywieranie wpływu na ludzi: teoria i praktyka", zawarł sześć reguł. Jedną z nich jest zasada autorytetu, która doskonale wyjaśnia pojawianie się osób znanych w reklamach. To bardzo proste: ludzie chętniej spełniają prośby osób, które stanowią dla nich autorytet. Częściej i szybciej kupują produkty polecane i używane przez znane gwiazdy.

Dzisiaj każdego dnia, dosłownie wszędzie możesz zobaczyć jak bardzo PLAY inwestuje w sympatyczny wizerunek marki. Marcin Prokop, Małgosia Socha czy Agnieszka Radwańska uśmiechają się z bilboardów w całej Polsce. Znane śpiewające pary, czy wręcz całe rodziny naszych znanych ulubieńców z wielkiego ekranu. Zobacz http://tv.wirtualnemedia.pl/film/reklamy-play-z-celebrytami-case-study

Ty też przejdź do PLAY. Zostań Partnerem Biznesowym, który może zaoferować usługę Play dla Firm połączoną z najlepszymi, najjaśniejszymi i najbardziej lubianymi osobami w Polsce.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej
możesz do nas zadzwonić pod numer 790 802 680

Jeśli potrzebujesz, otrzymasz od nas
pełne wsparcie NA START.

Jeśli LUBISZ zarabiać koniecznie dołącz do nas.

Joanna Włodarczyk