Możesz zatrzymać w firmie nawet kilka tysięcy złotych! Wystarczy, że...
27.03.2018

Możesz zatrzymać w firmie nawet kilka tysięcy złotych! Wystarczy, że...

zainwestujesz 1 godzinę swojego czasu.
Tylko tyle trwa cały proces poprowadzony przez naszego wykwalifikowanego autoryzowanego doradcę biznesowego. Jak to możliwe i o co konkretnie chodzi?

Na co dzień zupełnie o tym nie myślisz. Nie zastanawiasz się, ponieważ rozwój biznesu, nowe projekty, nowa sprzedaż w całości pochłaniają Twoją uwagę. Zdarza się, że raz na jakiś czas, ktoś z zewnątrz lub wewnątrz przysłowiowo „rzuci hasłem”: optymalizacja kosztów stałych. Po mniej lub bardziej wnikliwej analizie pojawiają się wnioski typu: już taniej się nie da, lepiej chyba nie można... co gorsze... „dla tych kilku złotych nie warto tracić czasu”
Tutaj właśnie TUTAJ, w tym punkcie kryje się TAJEMNICA MILIONERÓW.

„większość z nas nie chce zaprzątać sobie głowy tak małą kwotą, bo chcemy od razu zarobić miliony”...to cytat z książki Rogera Jamesa Hamiltona – Strategia Milionera. Autor jako młody startujący w biznesie człowiek otrzymał najważniejszą i najbardziej wartościową lekcję życia – magię nawet najmniejszych, jednak systematycznych kwot.

Te „małe” wartości sprawiają, że trwale tracisz lub ZYSKUJESZ!
Bezwiednie marnujesz pieniądze lub zatrzymujesz w firmie. Co wybierasz?
Bez względu na to, jaka opcja obecnie funkcjonuje w Twoim przedsiębiorstwie - zapewne dosłownie bezustannie korzystasz z telefonu. Każdy Twój pracownik również korzysta z komórki, a wszystkie operacyjne osoby oraz siły sprzedaży prawdopodobnie mają służbowe telefony, zatem...czy wiesz ILE tracisz lub zyskujesz miesięcznie? Rocznie? W ciągu 10 lat?

Czy masz absolutną pewność, że nie tracisz dziesiątek, setek lub nawet TYSIĘCY ZŁOTYCH, które MOŻESZ ZATRZYMAĆ w swojej firmie ?

Jeśli pojawił się choć cień wątpliwości...
Jesteśmy dla Ciebie!

Zobacz co z nami ZYSKUJESZ, i co otrzymujesz:

1. Rozwiązanie SZYTE NA MIARĘ Twojego biznesu oraz idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
To Ty decydujesz, czy teraz potrzebujesz najtaniej czy najskuteczniej dla Twojego Zespołu.

2. Realne OSZCZĘDNOŚCI oraz pełna KONTROLA kosztów, dzięki temu konkretnie wdrażasz TAJEMNICĘ MILIONERÓW.

3. Zawsze do TWOICH USŁUG, w pełnej dyspozycyjności – autoryzowany Doradca Biznesowy, dzięki temu OSZCZĘDZASZ CZAS, ponieważ proces kontroli, formalności, optymalizacji jest dla Ciebie skrócony do 3 godzin.

4. Współpracę z Liderami rynku, czyli Play dla Firm – najbardziej lubianą i rozpoznawalną marką oraz NGConnect najsilniejszym tworzącym sieć Partnerów Biznesowych PLAY dla firm. Dzięki temu zyskujesz PEWNOŚĆ, JAKOŚĆ oraz więcej TUTAJ 

5. GWARANCJĘ najlepszej oferty oraz najlepszego Partnera na Rynku. Dzięki temu pełny KOMFORT funkcjonowania oraz stabilny rozwój Twojego biznesu, a także „nr 1 w Polsce, w służbie Twojego biznesu”

Zadzwoń do nas 22 886 06 00
Spotkaj się z jednym z nas.
Sprawdź nas kiedy tylko chcesz.

NG Connect.
Jesteśmy dla Ciebie i w służbie Twojego biznesu.